KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 8187485
nr 818 7485
Dalahäst
modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:43:52
27/3 15:44:15